Tvorba internetových obchodů, e-shopy

Tvorba webových stránekE-shopy tvoříme převážně na open source (volně šiřitelné) platformě PrestaShop. Tento internetový obchod v současné době nabízí největší možnosti úprav a je plně konkurenčně schopný s profesionálními e-shopovými systémy v řádech několika desítek tisíc korun. Tento e-shop je nabízen zdarma. V případě poptávky Vám tento e-shop za poplatek nainstalujeme, nastavíme a plně upravíme podle Vašich představ. Můžete si vybrat s různých zdarma dostupných šablon a designů včetně velice moderních responzivních šablon. Tyto šablony pro Vás můžeme upravit, popřípadě Vám vytvořit design přímo na míru. PrestaShop již v základu nabízí pokročilou evidenci objednávek, skladového zboží, faktur, zákazníků i zaměstnanců. Obchod lze upravovat a rozšiřovat jeho možnosti pomocí instalovatelných modulů. Některé moduly jsou poskytovány zdarma, jiné za poplatek. Obchod je možné nastavit na prodej desítek kusů, ale tisíce naskladněných kusů. E-shop je již v základu optimalizován pro různé internetové prohlížeče a podporuje i zobrazení na mobilních zařízeních jako jsou mobilní telefony a tablety. Jedná se o nejvíce používaný a nejoblíbenější e-shopový systém současnosti. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat o vytvoření nezávazné nabídky.

SEO optimalizace

SEO optimalizaceSEO neboli Search Engine Optimization (česky optimalizace pro vyhledávače) je metoda, postup a zásady podle kterých při jejich dodržování lze dosáhnout vyšší přístupnosti a návštěvnosti webových stránek. Od nás vytvořené webové stránky jsou vždy tvořeny podle těchto zásad. SEO optimalizi nabízíme zejména na weby, které nebyly tvořeny dle těchto zásad a potýkají se s velmi nízkou návštěvností a nepřístupností. V případě poptávání samotného SEO pro Vás vytvoříme rozbor největších prohřešků a nedostatků, které se vyskytují na Vašich stránkách a navrhneme jejich odstranění. Tato metoda však není všemocná a nelze od ní očekávat, tak jak některé firmy recenzují až neuvěřitelné zázraky. Tyto firmy mají na SEO postavený svůj úspěšný byznys a zahrnují do něj všemožné věci, které nemají se SEO zhola nic společného. Jejich účinek je velice pomíjivý. Jakmile přestanete platit, žádné SEO:) Zapomeňte prosím na různé analyzátory webů, ukazatele síly webu apod. Jsou lživé. Jedinným správným ukazatelem je počet zákazníků na Vašich stránkách a to né dočasný, ale trvalý.

PPC reklama

PPC reklamaPPC - Pay Per Click (česky platba za kliknutí) je forma reklamy vhodná pro zvýšení návštěvnosti (zákazníků) na Vašem webu. Reklama je vhodná na všechny internetové stránky bez rozdílu, možnosti jejího cílení a nastavení jsou veliké. Zvýšení návštěvnosti se u malých webů pohybuje v násobcích. Při poptání pro Vás vypracujeme grafické bannery (reklamní štítky) a textové slogany, které se budou zobrazovat ve vyhledávačích a daných webech. Vše nastavíme a vysvětlíme Vám správu vytvořených kampaní, jejich údržbu nebo za Vás budeme reklamní kapaně udržovat a aktualizovat. PPC reklamu nabízíme jak na českých, tak i zahraničních portálech.