Servis stolních počítačů

Servis stolních počítačůKvalitní a rychlý servis počítačů je pouze jednou z našich služeb. V okolí Podbořan a Žatce poskytujeme nonstop servis. Opravujeme počítače skoro všech známých i neznámých značek – počínaje diagnostikou, vyhledáním a opravou závady včetně zálohy a obnovy dat, nastavení sítí, reinstalací software, odvirováním a čištěním. Nejčastěji opravujeme počítače značek Triline, Lynx, AutoCont, IBM, Fujitsu, HP, Lenovo a dalších. Veškerý servis je poskytován buď, přímo u zákazníka, popřípadě je počítač zdarma odvezen a po opravě opět zdarma zákazníkovy přivezen. Pokud byste rádi využili našich služeb a nejste z blízkého okolí. Můžete nám Váš počítač zaslat. Stačí kliknout vpravo na tlačítko objednat svoz. Poté vyplnit jednoduchý formulář a Vás počítač bude kurýrem vyzvednut k opravě.

Odvirování počítačů

Odvirování počítačůV případě virové nákazy se vždy snažíme zachovat, zálohovat co nejvíce souborů a složek ve Vašem počítači, kolik je jen možné. U nás se nesetkáte s pouhým konstatováním, že zde nyní pomůže jen reinstalace operačního systému. V prvé řadě se snažíme provést kompletní kontrolu zasaženého počítače. Následně vše vyhodnotíme a stanovíme stupeň zamoření systému a stupeň ohrožení Vašich dat. Pokud nejsou kriticky zasaženy systémové soubory – provedeme kompletní odvirování systému. Tímto šetříme zejména Vaše finance, neboť pouhé odvirování systému je vždy levnější než následná celá reinstalace systému. V závěrečné fázi Vám zdarma navrhneme adekvátní antivirovou ochranu a rozebereme s Vámi, jakým způsobem se virová nákaza do Vašeho počítače mohla dostat. Zároveň se budeme snažit minimalizovat riziko, aby se tento nedostatek opakoval.

Reinstalace operačních systémů

Reinstalace operačních systémůProvádíme reinstalace i nové instalace operačních systémů, převážně z rodiny Windows, zejména systému XP, Vista, 7 a 8. Instalaci operačního systému vždy provádíme včetně všech ovladačů. U nás se Vám nestane, že si převezmete nefunkční počítač. Již v základní ceně na Váš počítač nainstalujeme základní software pro běžnou práci s počítačem. Tedy již v základu budete moci přehrávat veškerá videa a hudbu, prohlížet fotografie různých formátů a prohlížet běžné kancelářské soubory, například dokumenty ve formátu PDF. Nově nainstalovaný či přeinstalovaný systém je vždy včetně nejnovějších aktualizací.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajůVeškerá data, která uchováváte ve svém počítači či jiném zařízení jsou pro nás důvěrná. Vaše data nikdy nebudou poskytována třetím osobám. Vždy dodržujeme vysokou míru diskrétnosti. Vaše data jsou u nás v bezpečí. Jsme registrování u Úřadu pro ochranu osobních údajů.