Servis notebooků

Servis notebookůServis notebooků je v dnešní době, kdy stolní počítače jsou čím dál tím více nahrazovány notebooky stále častěji potřeba. V této oblasti poskytujeme podobné služby jako u servisu stolních počítačů. Provádíme diagnostiku závad notebooků, čištění i výměny poškozených či optořebovaných částí. Zejména výměny pevných disků, pamětí, displejů a základních desek. V našem okolí Žatce a Podbořan udržujeme servisní pohotovost a drobné opravy se snažíme vyřešit ihned na místě. V případě většího servisního zásahu zdarma notebook odvezeme, diagnostikujeme, opravíme a opět zdarma přivezeme. Opravujeme notebooky téměř všech značek – Acer, Asus, HP, Lenovo, Samsung, Toshiba, eMachine, Fujitsu, Sony, MSI, Dell a dalších. Na rozdíl od spousty jiných servisů Vám posoudíme i ekonomičnost opravy a zhodnotíme, zda se oprava notebooku stále vyplatí. Spolupracujeme s dodavateli ze zahraničí, zejména Velké Británie, Německa, Hongkongu a tudíž Vám můžeme nabídnout o mnohem zajímavější ceny náhradních dílů.

Odvirování notebooků

Odvirování notebookůV případě virové nákazy se vždy snažíme zachovat, zálohovat co nejvíce souborů a složek ve Vašem notebooku, kolik je jen možné. U nás se nesetkáte s pouhým konstatováním, že zde nyní pomůže jen reinstalace operačního systému. V prvé řadě se snažíme provést kompletní kontrolu zasaženého notebooku. Následně vše vyhodnotíme a stanovíme stupeň zamoření systému a stupeň ohrožení Vašich dat. Pokud nejsou kriticky zasaženy systémové soubory – provedeme kompletní odvirování systému. Tímto šetříme zejména Vaše finance, neboť pouhé odvirování systému je vždy levnější než následná celá reinstalace systému. V závěrečné fázi Vám zdarma navrhneme adekvátní antivirovou ochranu a rozebereme s Vámi, jakým způsobem se virová nákaza do Vašeho notebooku mohla dostat. Zároveň se budeme snažit minimalizovat riziko, aby se tento nedostatek opakoval.

Reinstalace operačních systémů

Reinstalace operačních systémůProvádíme reinstalace i nové instalace operačních systémů, převážně z rodiny Windows, zejména systému XP, Vista, 7 a 8. Instalaci operačního systému vždy provádíme včetně všech ovladačů. U nás se Vám nestane, že si převezmete nefunkční počítač. Již v základní ceně na Váš počítač nainstalujeme základní software pro běžnou práci s počítačem. Tedy již v základu budete moci přehrávat veškerá videa a hudbu, prohlížet fotografie různých formátů a prohlížet běžné kancelářské soubory, například dokumenty ve formátu PDF. Nově nainstalovaný či přeinstalovaný systém je vždy včetně nejnovějších aktualizací.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajůVeškerá data, která uchováváte ve svém počítači či jiném zařízení jsou pro nás důvěrná. Vaše data nikdy nebudou poskytována třetím osobám. Vždy dodržujeme vysokou míru diskrétnosti. Vaše data jsou u nás v bezpečí. Jsme registrování u Úřadu pro ochranu osobních údajů.